Luther_Marton_nyomaban_matricas_album

978-963-380-113-0
    kartonált
    vágott A/4

• Az albumba 83 féle matrica ragasztható be. A matricák az albummal együtt vásárolhatók meg.

Hallottál már Luther Mártonról? Hogyan lett az Ágoston-rendi szerzetesből a reformáció egyházat és világot megváltoztató folyamatának elindítója? Mi mindenen kellett keresztülmennie, miközben a Szentírás igazságáért küzdött? Ez az album választ ad minderre!

Gyűjtsd össze mind a 83 matricát, és kövesd végig Luther Márton kalandos életét! A matricákat megkaphatod a vasárnapi istentiszteleteken, hittanórákon, gyülekezeti alkalmakon lelkészedtől, hitoktatódtól!

Hiányzik valamelyik matricád? Van olyan matricád, amelyikből több van? Cseréld el a többi hittanossal, és légy a cserebere online közösség tagja a gyulmisz.lutheran.hu oldalon! A matricákat táborokban, egyházi rendezvényeken, hittanórákon is elcserélheted!